#1 2013-05-22 13:35:01

 Fluttershy

Fan kucyków

Skąd: Pony ville
Zarejestrowany: 2013-04-22
Posty: 390
Ulubiona postać z MLP: Babs Seed
Znienawidzona postać z MLP: Celestia...
Ulubiony odcinek: Akademia Wonderbolts

Cheerilee

Cheerilee - ziemski kucyk, nauczycielka w szkole w Ponyville. Uczy m. in. klasę, do której uczęszczają członkinie Ligi Znaczkowej. Ma ciemnoróżowe umaszczenie, a grzywę i ogon jasnoróżowe, trzy stokrotki jako znaczek. Swoje pedagogiczne powołanie odkryła wraz z otrzymaniem znaczka.
Cheerilee jako nauczycielka jest autorytetem i wzorem do naśladowania dla swoich uczniów. W opinii Sweetie Belle, jest ona najlepszą nauczycielką, jaką mogliby mieć. Klacz jest otwarta wobec swoich podopiecznych, buduje z nimi relacje oparte na zaufaniu i przyjaźni, cieszy się wraz z nimi z ich sukcesów. Gdy jednak to konieczne, uczniowie bez ociągania reagują na jej polecenia (np. uciszenia się). Godzą się również z jej decyzjami, nawet jeżeli nie są im przychylni. Innymi ważnymi cechami charakteru Cheerilee są życzliwość i szczodrość.


http://fc01.deviantart.net/fs70/i/2011/100/7/2/another_cheerilee_vector_by_spittiepie-d3dp400.png

Ostatnio edytowany przez Fluttershy (2013-05-22 13:37:49)


Czimi-Wiśnia Wiśnio-Czanga Czimi-Wiśnia Wiśnio-Czanga
Które lepsze, jak myślisz? A może Czimi-Wiśnio-Czanga?! Tak!
Tak jest najlepiej! Wiesz, co, lubię śmieszne słowa, te wymyśliłam sama, moje ulubione słowo to kumkwat, ale tego już nie wymyśliłam. Wiesz, co, mogłabym pracować w sadzie kumkwatów, wtedy mówiłabym kumkwat ciągle! Kumkwat, kumkwat, kumkwat, kumkwat! Co z tobą Apple Jack? Mów ze mną! Kumkwat, kumkwat, kumkwat, kumkwat! A korniszonek?! To też jest fajne słowo! Korniszonek, kumkwat, korniszonek, kumkwat, korniszonek, kumkwat, korniszonek, kumkwat!

A to ci historia!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.antybarca.pun.pl www.niedladebili.pun.pl www.gragalacticfootball.pun.pl www.stadolwiejziemi.pun.pl www.crazypigs.pun.pl